Гуидолин: Напускаме с високо вдигната глава
Старши-треньорът на Удинезе Франческо Гуидолин заяви, че отборът му напуска турнира за Купата на Италия с високо вдигната глава. Както е известно, фриулци бяха спечелили първата полуфинална среща от турнира с 2:1, но снощи претърпяха поражение с 2:0 от Фиорентина, след попадения на Мануел Паскуал и Хуан Куадрадо.
"Разочарованието е разбираемо, тъй като мечтата ни изчезна пред нашите очи. Трябва да се научим да приемаме нещата. Като цяло играхме добре и заслужавахме да вкараме поне един гол. Тръгваме си с високо вдигната глава. Горд съм от моите момчета, които създадоха много проблеми на един от най-добрите отбори в Европа. Стадионът също се оказа фактор, тъй като забележителната атмосфера много помогна на Фиорентина", заяви Гуидолин.
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
- Определиха се четвъртфиналистите в Лигата на конференциите
- Фиорентина разгроми Кремонезе и направи огромна крачка към спасението си
- Фабрегас разтърси Серия А, смята бившият халф на Фиорентина
- Фиорентина обърна Раков и запази надежда за трофей
- Болоня и Рома оставиха всичко за реванша след зрелищно 1:1
- Фиорентина изпусна Парма, точката я извади от зоната на изпадащите
- Анонс на 28-ми кръг на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]