Рея: Съгласен съм и на равенство с Рома
Старши-треньорът на Лацио Едуардо Рея в навечерието на срещата от 22-я кръг на Серия А с Рома отдаде дължимото на съперника. Едно от най-емблематичните дербита на италианския футбол е утре от 16:00 часа българско време. Наставникът на "орлите" призна, че няма нищо против, ако отборът му завърши наравно.
"Рома показва невероятно игра през този сезон. Намираме се достатъчно ниско в таблицата, а резултатите на Лацио не отговарят на нашите очаквания. Растем, отборът проведе отлични срещи, дори двубоят с Киево бе добър", заяви Рея.
"Искам да победим Рома, но няма да се откажа и от равенството. За нас това ще означава прогрес - по отношение на психологическата готовност и на ниво тактика", каза още наставникът на Лацио.
- Рома разби Фиорентина с 4:0 и се доближи до Топ 4
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
- И Масара напусна Рома?
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Рома се раздели с Клаудио Раниери
- Рома под финансов натиск: Анхелиньо сред вероятните продажби през лятото
- Рома се насочва към Фратези за подсилване на халфовата линия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]