Михайлович се закани на Ювентус
Синиша Михайлович посочи решимостта на Сампдория да прекъсне победната серия на "бианконерите". Както е известно, в събота вечер генуезци ще пътуват до Торино, за да се изправят срещу шампиона, който постигна 11 поредни успеха в Серия А. Мачът е част от програмата на 20-я кръг на шампионата на Италия, а първият съдийски сигнал ще бъде даден в 21:45 часа българско време.
"И двата отбора ще се опитат да победят. Ние сериозно се готвим за този мач и трябва да подходим максимално концентрирано към двубоя, но без никакъв страх. Със сигурност ни очаква приличен мач. Те имат 11 поредни победи, а за нас това ще послужи като сериозен тест, за да разберем къде точно се намираме. Трябва да внимаваме с всички техни футболисти, в противен случай те не биха спечелили 11 поредни мача и да са напът да запишат трета поредна титла", заяви Михайлович.
"Конте? Познавам го още като футболист, но мога да кажа, че той вече е доказал, че е най-добрият треньор в италианското първенство", допълни наставникът на Сампдория.
- Ювентус – Сасуоло: „бианконерите“ преследват топ 4 в решаващ етап от сезона
- Ювентус влезе в битката за Ретеги, Фенербахче следи Опенда
- Ювентус готви оферта за Бернардо Силва със сериозна заплата
- Спалети близо до нов договор с Ювентус
- Бога върна Ювентус на пистата
- Удинезе – Ювентус: торинци гонят място в Шампионската лига
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Валверде: Насладих се на играта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]