Бенитес: Загубихме две точки
Старши-треньорът на Наполи Рафаел Бенитес изрази разочарованието си от резултата в снощния мач с Каляри в рамките на 17-я кръг на Серия А. Както е известно, двата отбора не успяха да се победят, завършвайки 1:1, което остави "партенопеите" на седем точки от лидера Ювентус, който днес гостува на Аталанта.
"Цял мач владеехме инициативата и контролирахме срещата, поради това смятам, че резултатът е лош. Но не ни беше лесно да играем на толкова лош терен, той беше ужасен. Трудно укротявахме топката. Можеше да вкараме повече голове, но резултатът е на таблото. Не се вълнувам от случващото се с Рома и Ювентус. Важното е ние да се подобряваме. Спечелихме една точка, но загубихме две. Има накъде да растем", заяви Бенитес.
- Рулетката на дузпите прати Наполи на 1/4-финал за Купата
- Конте: Нашата цел е да защитим титлата си
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- МакТоминей пак блести в победа на Наполи
- Наполи ще запише втора победа в ШЛ
- Конте: Ще ни трябва много енергия срещу Карабах
- Конте: Доволни сме
- Наполи победи Аталанта и оглави класирането (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]