Йоренте: Конкуренцията в атаката на Ювентус е жестока
Нападателят Фернандо Йоренте, който вкара единственият гол за победата на "бианконерите" срещу Удинезе в мач от 14-я кръг на Серия А, най-накрая призна, че е в състояние да докаже стойността си. Испанският национал вкара четири гола в последните си пет мача за Ювентус.
"Опитах се да направя това, което треньорът нареди. Сега вече чувствам доверието на всички.Конкуренцията е жестока в атаката, но аз чувствам, че се намирам в добра форма. Моят старт бе труден, защото трябваше да свикна с новите методи и с различния начин на работа. Това отне малко време, но сега всичко е наред", заяви Йоренте.
- Ювентус преотстъпи Жоао Мариу на Фиорентина
- Официално: Ювентус привлече Рандал Коло Муани
- Влахович отказа оферта на Бешикташ в очакване на Барселона
- Рандал Коло Муани пристигна в Торино, Ювентус променя формулата на сделката
- Буфон защити Пирло: Опитаха се несправедливо да го заклеймят
- ПСЖ изпреварва Ювентус в битката за японския национал Дзион Судзуки
- Ювентус договори постоянния трансфер на Рандал Коло Муани
- Дъглас Луис: Убеждавам се, че бъдещето ми е в Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]