Дженоа отказа да продаде Антонели на Наполи
Наполи днес направи официално предложение на Дженоа за трансфера на защитника Лука Антонели, но получи моментален отказ. Според информация на източника, президентът на "грифоните" Енрико Прециози не е останал доволен от сумата, предложена за трансфера на 26-годишния футболист - 4.8 милиона евро.
Неотдавна Прециози намекна, че желае да получи 7 милиона евро от евентуалната продажба на Антонели, но според специалисти, босът на Дженоа би се съгласил и за 6 милиона да продаде Антонели.
Контрактът на играча с Дженоа изтича през лятото на 2014 година.
- Наполи отказа първата оферта на Нотингам Форест за защитник
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
- Наполи се разбра с халф на Уулвс
- Наполи с минимална победа над Сасуоло (видео)
- Наполи се препъна срещу Парма
- Конте: Нещо не върви както трябва с VAR
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]