Игуаин: Първият гол на Юве е от засада
Нападателят на Наполи Гонсало Игуаин остана недоволен от работата на съдиите в срещата с Ювентус от 12-я кръг на Серия А. Както е известно, "бианконерите" победиха съперника си с 3:0, но при първия гол на тотинци остана съмнения, че Йоренте се намира в засада.
"В случая с първия гол на Ювентус заради засадата свирката мълчи, а в моя случай прозвуча. Смешно е", написа Игуаин на страницата си в Twitter.
- Осимен: Спалети бе като баща за мен
- Осимен разказа за конфликта си с Наполи
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
202
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]