Торино спря победната серия на вълците

Торино и Рома не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в мач от 11-ия кръг на Серия А. По този начин Удинезе сложи край от победната серия на "вълците", които не познаваха вкуса на поражението от началото на сезона. Гостите поведоха в резултата след попадение на Кевин Строотман след близо половин час игра. Торино бе близо до изравнително попадение, но Морган Де Санктис показа класа и спаси доста положения. Все пак Черчи успя да изравни в 68-ата минута, когато засече подаване на Рикардо Маджорини, който се пребори с Банатия.

Освен победите, римляните прекъснаха серията си от 742 минути без допуснат гол. До края на срещата "вълците" бяха много близо до победен гол, но Маркиньо, Ляич и Флорензи нямаха късмет при завършващия удар.

Въпреки хикса, "джалоросите" остават на върха, като вече имат 31 точки, с три повече от преследвачите Наполи и Ювентус. Торино пък остава в долната половина на таблицата, като има 12 точки. "Биковете" изравниха актива си с този на Милан.