Наполи се справи с Катания
Наполи победи Катаня с 2:1 в срещата си от 11-ия кръг на Серия А и по този начин застигна по точки шампиона Ювентус на второ място в класирането. В 15-ата Хосе Кайехон откри с фантастичен гол, а пет минути по-късно и Марек Хамшик се разписа след много силен удар от 20 метра.
Гостите бързо върнаха интригата в мача с попадение на Лукас Кастро в 25-ата минута, който се възползва от пас на Кристиано Бираги. До края на срещата до нов гол не се стигна и тимът от Неапол стигна до трите точки.
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Наполи договори Бенуа Бадяшил от Челси под наем
- Лукаку е на крачка от трансфер във Фенербахче
- Лукаку се е разбрал с Фенербахче, преговорите с Наполи продължават
- Наполи започна преговори за Габриел Жезуш
- Официално: Байер Леверкузен привлече Мигел Гутиерес
- Наполи обясни по минути защо пропадна трансферът на Линдстрьом в Шалке
- Атланта Юнайтед преговаря с Ромелу Лукаку
273
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]