Ювентус следи трима таланти на Аржентина
Изпълнителният директор на Ювентус Бепе Марота е изпратил най-добрите си скаути в Аржентина, за да наблюдават изявите на трима местни играчи, съобщават медиите в Италия. Според запознати, набелязаните футболисти са едни от най-талантливите и перспективни младежи в страната. Това са полузащитникът на Расинг Родриго Де Паул, плеймейкърът на Бока Хуниорс Леандро Паредес и нападателят на Сан Лоренцо Анхел Корреа.
Тримата се оценяват на по около 3 милиона евро, но е малко вероятно Ювентус да привлече всичките, а по-скоро се очаква един или двама да бъдат закупени.
- Ювентус преотстъпи Жоао Мариу на Фиорентина
- Официално: Ювентус привлече Рандал Коло Муани
- Влахович отказа оферта на Бешикташ в очакване на Барселона
- Рандал Коло Муани пристигна в Торино, Ювентус променя формулата на сделката
- Буфон защити Пирло: Опитаха се несправедливо да го заклеймят
- ПСЖ изпреварва Ювентус в битката за японския национал Дзион Судзуки
- Ювентус договори постоянния трансфер на Рандал Коло Муани
- Дъглас Луис: Убеждавам се, че бъдещето ми е в Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]