Жервиньо аут за две седмици
Станаха известни сроковете за възстановяване на нападателя на Рома Жервиньо. Както е известно, столичани победиха с 2:0 Наполи в мач от осмия кръг на Серия А, но в този двубой се контузиха Франческо Тоти и Жервиньо. Днешните тестове показаха, че последният е получил травма на подколянното сухожилие и ще остане в лазарета за срок от две седмици.
Тази новина означава, че бившият футболист на Арсенал няма да може да помогне на своите в двубоите срещу Удинезе, Киево и Торино.
От началото на сезона Жервиньо вкара три гола за Рома и се превърна във важна част от състава на Руди Гарсия.
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
- Болоня сломи Рома в голов трилър и ще срещне Астън Вила
- Комо победи Рома с 2:1 и се намеси в битката за Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]