Праде: Роси с под 70% капацитет реши мача с Юве
Спортният директор на Фиорентина Даниеле Праде заяви, че нападателят Джузепе Роси, който оформи хеттрик в мача с Ювентус все още не се намира в най-добра форма. Според ръководителят на "виолетовите", италианецът играе под 70% от своите възможности.
"Джузепе все още не се намира в оптимална кондиция. Той може да прибави още и то много. Горди сме с него, защото дори с под 70% от възможностите си, той решава мачовете. Роси не му достига физическа кондиция", заяви Праде.
"Подписахме с Роси след като си поговорихме с бившите му съотборници във Виляресал Гонсало Родригес и Борха Валеро. Те ни казаха, че това е най-добрият футболист от тези, с които те са играли. Тогава се появи желание да го закупим", каза още ръководителят.
- Аталанта се справи с Фиорентина за първи успех при новия си треньор
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Двама от Челси могат да продължат в Серия А
- Ваноли: Трябва да се върнем към основите
- Новите треньори на Дженоа и Фиорентина дебютираха с реми
- Ваноли: Осъзнавам, че сега не е време за празнуване
- Ваноли: Уверен съм, че с упорита работа ще успеем
- Ваноли оглави Фиорентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]