Наказаха Мексес за четири мача
Защитникът на Милан Филип Мексес ще пропусне четири мача на своя отбор в Серия А. Според информациятам френският футболист е наказан заради това, че удари бранителя на Ювентус Джорджо Киелини в снощния мач между двата тима в рамките на седмия кръг на Серия А.
Мексес няма да може да помогне на своите в двубоите им срещу Удинезе, Парма, Лацио и Фиорентина.
Тази новина със сигурност няма да зарадва наставника на "росонерите" Масимилиано Алегри, който и без това не може да разчита на седем контузени футболисти.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]