Флоренци: Не е добре през седмицата да си седиш у дома
Полузащитникът на Рома Алесандро Флоренци съобщи, че целта пред неговия отбор е класиране за евротурнирите. Както е известно, през уикенда столичани пометоха с 5:0 Болоня в мач от шестия кръг на Серия А и по такъв начин "вълците" запазиха лидерската си позиция в класирането.
"Целта пред Рома е да се завърне в евротурнирите. Не е хубаво в средата на седмицата да си седиш у дома и да гледаш мачове по телевизора. Имаме много качествени играчи, благодарение на които играем добре и се надявам да го правим така и за в бъдеще", заяви Флоренци.
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
- Рома отправи първа оферта за Алехандро Гарначо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]