Завръщането на Кака се отлага
Възстановяването на полузащитника на Милан Кака може да се забави. По предварителни прогнози, играчът трябваше да се завърне на терена на 6 октомври за мача от шампионата на Италия против Ювентус, но съдейки по всичко, бразилецът няма да успее да се възстанови в този срок.
Най-рано Кака ще може да помогне на своя отбор в двубоя му срещу Барселона от груповата фаза на Шампионска лига. Срещата ще се състои на 22 октомври.
Както е известно, в мача против Торино от третия кръг на Серия А полузащитникът на "росонерите" получи травма на адукторния мускул.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]