Ювентус ще се опита да привлече Алонсо през зимата
Ръководството на Ювентус продължава да проявява интерес към полузащитника на Реал Мадрид Шаби Алонсо, съобщава Tuttosport. Както е известно, испанският национал засега отказва да сложи подписа си под нов договор и според различни източници, през лятото 31-годишният футболист най-вероятно ще напусне "Сантяго Бернабеу" като свободен агент.
"Бианконерите" обаче ще направят опит да привлекат Алонсо още през зимния трансферен прозорец. От Ювентус възнамеряват да предложат на играча договор за две години. Според слуховете, полузащитникът може да прибере 9 милиона евро, ако приеме сделката.
В пречка обаче може да се превърне сумата за откупване договора на Шаби. От Реал Мадрид искат за полузащитника си 6 милиона евро, докато италианците се надяват цената да е по-ниска.
- Официално: Ювентус привлече Рандал Коло Муани
- Влахович отказа оферта на Бешикташ в очакване на Барселона
- Рандал Коло Муани пристигна в Торино, Ювентус променя формулата на сделката
- Буфон защити Пирло: Опитаха се несправедливо да го заклеймят
- ПСЖ изпреварва Ювентус в битката за японския национал Дзион Судзуки
- Ювентус договори постоянния трансфер на Рандал Коло Муани
- Дъглас Луис: Убеждавам се, че бъдещето ми е в Ювентус
- Директорът на Ювентус: Съжалявам за Андреа Пирло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]