Юве с труден успех над Верона (видео)
Италианският шампион Ювентус се наложи с 2:1 отбора над Верона. Българският вратар на гостите Николай Михайлов отново остана на резервната скамейка за сметка на капитана Рафаел.
В герои за "Старата госпожа" се превърнаха Карлос Тевес и Фернандо Йоренте, които бяха точни в последните пет минути на първото полувреме, а преди това веронци поведоха в резултата с гол на Фабрицио Качаторе в 36-ата минута.
Първото попадение стана след като Морас свали топката след центриране от ъгловия удар, а на лявата греда Качаторе бе забравен от защитата и от няколко метра елементарно се разписа за 1:0. В 40-ата минута Бонучи пусна към Тевес, аржентинецът си отвори пространство и от малък ъгъл по диагонала вкара красиво попадение за 1:1. Шампионите успяха да поведат във финалните секунди на първата част, когато Видал центрира отдясно и Йоренте засече отблизо с глава в далечния ъгъл за 2:1.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ювентус размаза Кремонезе
- Ювентус ще продължи победната си серия срещу Кремонезе
- Ливърпул затваря вратата на Киеза
- Юве с класически успех срещу Сасуоло
- Ювентус ще се препъне в Реджо Емилия
- Юве стартира годината с реми срещу Лече (видео)
- Ювентус няма да има проблеми с Лече
- Барса иска нападател на Юве за замяна на Левандовски
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]