Кака: Отказвам се от заплатата, докато не се възстановя
Завърналият се през това лято в Милан Кака заяви, че се отказва от заплатата си, докато не се възстанови от контузията, която получи в събота при гостуването на Торино. Очаква се бразилецът да бъде извън терена за около месец, а футболистът призова и помоли единствено за подкрепа от страна на феновете.
"Вероятно вече всички знаете за контузията, която получих. Това беше лош ден за мен, защото не очаквах подобна лоша новина. Говорих вече с Галиани и медицинския щаб, след което взех решение - отказвам се от заплатата си, докато не се възстановя. Не искам нищо от Милан с изключение на любов и подкрепа от страна на феновете и клуба. Поради тази причина замразявам възнаграждението си. Вече започнах рехабилитация и подкрепата, която почувствах при завръщането си в Милан ме мотивирва да се възстановя по-бързо", споделя Кака.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]