Тоти: Целта ми винаги е била да нося екипа на Рома
Капитанът на Рома Франческо Тоти коментира думите си, че новата футболна фланелка на отбора ще бъде последна за него. Наскоро един от лидерите на "римските вълци" бе цитиран да казва, че му харесва новия екип на тима, но той ще е последен в кариерата му на футболист, с което хвърли в смут феновете на Рома.
"Не трябва да се приемат сериозно думите ми, това беше само една шега. Контрактът ми изтича, имам да проведа още година. Нямам нищо против клуба, но ако имах още две или три години до края на договора си, нямаше да кажа тези думи. Винаги съм бил фен на Рома и моята цел винаги е била да нося фланелката на отбора. Щастлив съм от това, как се разви кариерата си. Можех разбира се да спечеля повече трофеи с Рома, но за съжаление това не се случи", заяви Тоти.
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
- Астън Вила следи Алехандро Гарначо, но Рома остава фаворит
- Гарначо иска в Рома, но Челси държи на постоянен трансфер
- Трансферни цели: Манчестър Юнайтед търси трети полузащитник
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
- Рома отправи първа оферта за Алехандро Гарначо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]