Миятович: Реал трудно ще намери играч като Игуаин
Бившият нападател на Реал Мадрид и националния отбор на Югославия Предраг Миятович смята, че "Кралския клуб" е извършил грешка, разделяйки се с нападателя Гонсало Игуаин. Както е известно, миналата седмица аржентинският национал подписа дългосрочен договор с Наполи, а снощи бе представен пред тифозите на неаполитанския отбор.
"Когато Реал подписваше с Игуаин, в него те видяха момче с голям талант. Той се установи в Испания и постигна успехи в испанския футбол. Изигра ключова роля при победата на Реал под ръководството на Капело, израсна в Мадрид. Не е лесно да намериш играч, който вкарва 25-30 гола на сезон", заяви Миятович за CADENA COPE.
- Осимен разказа за конфликта си с Наполи
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]