Липи: Ювентус отново ще стане шампион
Бившият наставник на Ювентус Марчело Липи предрече на отбора на Антонио Конте поредния успех в шампионата на Италия. Както е известно, "бианконерите" вече два поредни сезона успяват да спечелят Скудетото. Легендарният специалист е убеден, че торинци ще направят това за трети пореден път.
"Ювентус отново ще стане шампион. От моя гледна точка, Скудетото се намира в ръцете на "бианконерите". Конте като капитан бе истински лидер на терена, сега се проявява от най-добрата си страна като треньор. Винаги съм знаел, че Антонио ще стане добър треньор", заяви 65-годишния специалист.
- Спалети близо до нов договор с Ювентус
- Бога върна Ювентус на пистата
- Удинезе – Ювентус: торинци гонят място в Шампионската лига
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Валверде: Насладих се на играта
- Ювентус атакува Бернардо Силва – битка за звездата на Манчестър Сити
- Ювентус обмисля привличането на Бернардо Силва
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]