Конте: Италиански клуб не може да си позволи Йоветич
Старши-треньорът на Ювентус Антонио Конте сподели мнението си за стойността на нападателя Стеван Йоветич и това, има ли шанс черногорският национал да продължи кариерата си в друг италиански клуб. Както е известно, ръководството на "виолетовите" искаше 30 милиона евро за своята звезда, което отказа потенциалните купувачи на Стеван в лицето на Ювентус и Наполи.
"Йоветич струва прекалено скъпо, но това е обяснимо. Той е футболист от топ ниво и дори може да струва повече от 30 милиона. Стеван ще отиде в отбор, който има тези пари. Но такъв отбор няма в Италия. Клубовете в другите европейски пари се намират в по-комфортни условия в това отношение", заяви Конте за ESPN.
- Спалети: Няма какво да кажеш при загуба с 3:0
- Аталанта разби Юве и очаква Болоня или Лацио
- Дел Пиеро: Ювентус все още може да се бори за титлата
- Юве ще излъже Аталанта и ще продължи напред
- Юве привлече шведски защитник
- Юве обяви трансфера на Бога
- Ювентус разби Парма
- Спалети: Очаквам реакция от играчите срещу Парма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]