Наполи обяви за пристигането на Кайехон
Полузащитникът на Реал Мадрид Хосе Кайехон утре ще премине медицински прегледи, съобщи официалният сайт на Наполи. Днес футболистът кацнал в Италия. Според информацията, след преминаване на задължителните медицински тестове, испанецът ще подпише четиригодишен договор с "партенопеите". Сумата на трансфера е не по-малко от 10 милиона евро.
Кайехон пристигна в Реал Мадрид от Еспаньол през 2011 година срещу сумата от 5.5 милиона евро. През изминалия сезон той проведе 30 мача, в които отбеляза три гола.
- Осимен разказа за конфликта си с Наполи
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]