Рома предложи 16 милиона за Стротман
Ръководството на Рома предложи 16 милиона евро за полузащитника на ПСВ Кевин Стротман, съобщи Sky Italia. Въпреки това, двата клуба са много далече от завършване на сделката, тъй като холандците продължават да настояват, че трябва да получат 20 милиона евро.
Както е известно, миналата седмица Рома съгласува със Стротман личните условия на договора и сега остава само да се разбере с ПСВ за стойността на трансфера.
Предполага се, че преговорите ще продължат до края на седмицата и ако холандците продължават да упорстват, италианският клуб най-вероятно ще се оттегли от масата на преговорите.
- Тоти е все по-близо до завръщане в Рома по настояване на Гасперини
- Рома официално откупи Дониел Мален от Астън Вила
- Рома се завърна в Шампионската лига след победа над Верона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Астън Вила подготвя офанзива за Матиас Суле след трансфера на Мален в Рома
- Пауло Дибала намекна за раздяла с Рома
- Рома измъкна драматична победа над Парма
- Грандове от Испания и Англия следят защитник на Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]