Bild: Марио Гомес съгласува личните си условия с Фиорентина
Нападателят на Байерн Мюнхен Марио Гомес има намерение да продължи кариерата си във Фиорентина, съобщава Bild. Според информация на авторитетното немско издание, играчът е съгласувал с италианския клуб условията на личния си договор. Фиорентина е готов да заплати за трансфера на нападателя 15 милиона евро, въпреки че мюнхенци държат да получат 20 милиона за своя играч.
Тази новина е доста изненадваща, тъй като вчера председателят на Борда на директорите Карл-Хайнц Румениге заяви, че клубът не е получавал никакви предложения за трансфера на 27-годишния футболист.
- Фиорентина е на крачка от назначение на Фабио Гросо
- Фиорентина и Аталанта завършиха сезона с равенство във Флоренция
- Фиорентина шокира Юве в Торино и заплете битката за Шампионска лига
- Фиорентина и Дженоа си гарантираха спасението след нулево реми
- Анонс на 36-ти кръг на Серия А
- Рома разби Фиорентина с 4:0 и се доближи до Топ 4
- Фиорентина остава под напрежение след нулево равенство със Сасуоло
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]