Ако бъде продаден Ел Шаарави, Милан ще закупи Тиаго Силва
Ръководството на Милан е готово мигновено да инвестира средствата от възможната продажба на нападателя Стефан Ел Шаарави в покупка на защитника на Пари Сен Жермен Тиаго Силва, твърди Sportmediaset. "Росонерите" могат да получат от продажбата на италианския национал 40 милиона евро. Тази сума е достатъчна, за да бъде върнат Тиаго Силва на "Сан Сиро".
Съществено препятствие за подобен трансфер обаче може да стане високата заплата на Силва - бразилецът получава 7.5 милиона евро на година, което по никакъв начин няма да се хареса на ръководителите на италианския отбор.
Интерес към Ел Шаарави на този етап проявяват Манчестър Сити и Наполи, въпреки твърденията на агента на нападателя, че за Стефан няма никакво предложение и играчът остава верен на клуба си.
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]