Ди Натале ще продължи договора си с Удинезе
Нападателят на Удинезе Антонио Ди Натале ще продължи кариерата си и в най-близко време ще подпише нов договор с фриулци. Според информация на Messaggero Veneto, съглашението ще бъде до 10 юни 2015 година, като заплатата на 35-годишния футболист ще е в размер на 2 милиона евро.
Тази информация не е потвърдена официално, но се очаква в началото на следващата седмица Удинезе да направи официално изявление.
- Ювентус договори постоянния трансфер на Рандал Коло Муани
- Рома привлече гръцкия национал Константинос Кулиеракис
- Де Лаурентис постави новата голяма цел пред Наполи
- Интер победи Манчестър Сити след дузпи в контрола в Хонконг
- Капитанът, който превърна верността в безсмъртие
- Фабрегас запази мълчание за трансферите на Чалоба и Ян Коутиньо в Комо
- Хари Уинкс: Мареска и Почетино промениха начина, по който гледам на футбола
- Фиорентина ускори преговорите за Франко Мастантуоно
158
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]