Агент: Милан ще се замисли, ако някой даде 40 милиона за Ел Шаарави
Известният агент на ФИФА и експерт по трансферния пазар Алфредо Педула в своя авторска статия за Eurosport коментира ситуацията около интереса на Манчестър Сити към нападателя на Милан Стефан Ел Шаарави. Както е известно, през уикенда FUTBOL TV, позовавайки се на свои източници, съобщи, че "гражданите" са отправили оферта от 40 милиона за италианския национал. Това по-късно се появи в La Gazzetta dello Spot, но агент Педула смята, че информацията не отговаря на истината.
"Доколкото ми е известно, няма никакво предложение за 40 милиона. Като и няма предпоставки да бъде направено такова. Ако съществуваше подобно нещо, Милан щеше да се замисли. Самият Стефан мисли само за сегашния си отбор. Разбира се, ако пуснат Ел Шаарави и вземат Диаманти (отлична перспектива!), те ще трябва да търсят нападател от същото ниво. Що се отнася до Диаманти, той винаги е свързван с големите отбори", написа Педула.
- Гуардиола бесен след новата издънка: Сити заслужаваше победата, но титлата се изплъзва
- Бернардо Силва избухна: Всички спорни решения са срещу Манчестър Сити
- Гуардиола защити Арсенал: Шампионът никога не може да бъде „лош“
- Ман Сити се препъна срещу Нотингам Форест и изостана на 7 точки от върха
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]