Марота: Преговорите за Игуаин са замразени
Генералният директор на Ювентус Бепе Марота разказа за преговорите по трансфера на нападателя на Реал Мадрид Гонсало Игуаин. Както е известно, по-рано днес бе съобщено, че Андреа Аниели и Марота ще пътуват до испанската столица, за да финализират сделката за аржентинския национал.
Малко по-късно FUTBOL TV разбра от свои източници, че Реал е готов на сделка с "бианконерите" и дори вицешампионът на Примера дивисион се е съгласил трансферът на Игуаин да бъде изплатен на две части, на обща стойност 22 милиона евро както искаше Ювентус, но това трябва да стане след назначаването на новия треньор.
Тази информация бе потвърдена тази вечер от Бепе Марота.
"Към момента Игуаин не трябва да се нарича наша трансферна цел. Поне до момента, в който Реал Мадрид не намери нов треньор", заяви Марота.
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]