Лотито: Суперкупата ще се играе в Пекин, Ювентус трябва да спазва правилата
Президентът на Лацио Клаудио Лотито подложи на критика ръководителите на Ювентус, които съобщиха, че провеждането на мача за Суперкупата на Италия в Пекин е свързано с много неудобства и призоваха футболните чиновници да променят мястото за провеждане на въпросния двубой.
"Има договор с организаторите в Пекин, който трябва да се уважава. В противен случай ще пострада репутацията на италианския футбол. Ювентус е длъжен да спазва правилата и да си решава проблемите. Те организираха пътуване до САЩ, а говорят, че не могат да играят в Китай. Това не може да се окаже препятствие. Лацио се отказа от турне в Южна Америка, независимо от печалбата, която щяхме да имаме", заяви Лотито.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]