Марио Гомес постигна предварителна договорка с Наполи
Нападателят на Байерн Мюнхен Марио Гомес може да стане футболист на Наполи, съобщава Bild. Според информация на немското издание, агентът на нападателя Ули Фербер вече е провел няколко срещи с ръководството на Наполи и е постигнал предварителна договореност за подписване на договор.
Съглашението трябва да бъде за три години. Финансовите параметри на сделката не се разгласяват.
Както е известно, Гомес вече се сбогува със съотборниците си след финалния мач за Купата на Германия с Щутгарт, но очакванията бяха, че той ще започне преговори с Челси - отборът, с който бе свързван през последните два месеца.
- Венсан Компани: Няма нищо по-добро от това да спечелиш титлата като гост в Дортмунд
- Байерн ще бъде без Джамал Мусиала, Серж Гнабри и Ленарт Карл за Суперкупата на Германия
- НХЛ обяви партньорство с Байерн
- Кейн даде ясен отговор за завръщане във Висшата лига след интереса от Ман Юнайтед и Тотнъм
- Ули Хьонес за Мусиала: Потресен съм, че това се случи отново само след четири дни
- Манчестър Юнайтед следи Ким Мин-дже, но кореецът иска да остане в Байерн
- Ливърпул получи сериозен тласък за трансфер на Майкъл Олисе заради Реал Мадрид
- Хари Кейн е пред нов договор с Байерн до 2029 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]