Следващата седмица ще се реши бъдещето на Алегри
Окончателно решение за бъдещето на старши-треньора на Милан Масимилиано Алегри ще бъде взето в понеделник или вторник. Това ще стане след срещата на 45-годишния специалист с президента на Милан Силвио Берлускони. Както е известно, в началото на седмицата се разбра, че въпросните разговори трябва да се състоят в четвъртък, но главата на клуба пропусна срещата, тъй като излетя за Грузия, за да присъства на бенефиса на бившия футболист на Милан Каха Каладзе.
В крайна сметка Алегри проведе разговори само с вицепрезидента на Милан Адриано Галиани. Очаквано, страните не постигнаха никаква договореност. Предполага се, че след завръщането на Берлускони страните ще обсъдят бъдещите си взаимоотношения.
- Рома – Милан: Без победител
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]