Агентът на Бенитес се разбра с Наполи
Агентът на мениджъра на Челси Рафаел Бенитес тази вечер постигна принципна договореност с ръководството на Наполи. Както е известно, агент Мануел Гарсия Килон пристигна в сряда в Неапол и веднага започна преговори. Според получените информации, за официалното подписване на договора между клуба и испанския треньор ще трябва само да се доуточнят някои детайли.
Знае се само, че съглашението ще се сключи по схема "2+1", а заплатата на Рафа ще е 3.5 милиона евро на година.
Самият Бенитес ще пристигне в Неапол с полет от Америка в събота. Очаква се, че до края на деня той ще подпише договора с италианския клуб.
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]