Милан може да привлече Алонсо
Милан планира да закупи полузащитника на Реал Мадрид Шаби Алонсо по време на летния трансферен прозорец, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Изданието твърди, че сумата по сделката се оценява на 15 милиона евро, което е напълно във възможностите на "росонерите".
Предполага се обаче, върху трансфера на испанеца в Милан може да попречат финансовите искания на Алонсо, който желае да получава по 4 милиона евро на година.
Контрактът на полузащитника с Реал Мадрид е до юни 2014 година. Ръководството на клуба от "Сантяго Бернабеу" вече се обърна към Алонсо с предложение да бъде продължен договора му с две години, но офертата бе отклонена.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]