Манчини: Бях в Неапол по лични причини
Бившият мениджър на Манчестър Сити Роберто Манчини заяви, че уважава Наполи, но е пребивавал в най-големия град на италианския юг по лични причини, нямащи нищо общо с треньорската дейност. Както е известно, тази сутрин Radio Mana Mana съобщи, че Манчини е посетил Неапол, което доведе до предположения, че италианецът може да оглави Наполи.
"Бях в Неапол, но по лични причини. Наполи е отличен отбор, с прекрасен футболен проект. Що се отнася до възможността да стана старши-треньор на този отбор, хората с моята професия не бива да казват "никога", заяви Манчини.
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
- Наполи се разбра с халф на Уулвс
- Наполи с минимална победа над Сасуоло (видео)
- Наполи се препъна срещу Парма
- Конте: Нещо не върви както трябва с VAR
- Мактоминей спаси Наполи и продължи лудата срия на Конте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]