Майката на Кавани: Винаги съм му казвала, че най-много ще е обичан в Неапол
Берта Гомес, която е майка на нападателя на Наполи Единсон Кавани потвърди информацията за евентуално преминаване на своя син в друг клуб. Както е известно, интересът на няколко европейски отбора към звездата на "партенопеите" не стихва и последният слух, който се появи е за начало на преговори между Байерн Мюнхен и представители на играча.
"Той сподели с мен, че иска да смени клуба, а след няколко години да се завърне в Наполи. Но Еди не знае какво може да се случи в бъдеще", заяви Берта Гомес за Eadio SaltoEntretiemp.
"Неапол е град, живеещ с футбола. Тук има изумителни хора, които толкова много са привързани към отбора, че аз винаги съм казвала на сина си: можеш да отидеш където си поискаш, но никъде няма да те обичат така, както в Неапол", допълни майката на Кавани.
- Анонс на 36-ти кръг на Серия А
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Комо спря Наполи, битката за върха остава отворена
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Революция или как Де Лаурентис иска да промени футбола
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]