Видал: Сезонът все още не е завършил
Полузащитникът на Ювентус Артуро Видал сподели мнението си за срещата от 32-я кръг на Серия А против Лацио. Както е известно, "бианконерите" победиха с 2:0 своя съперник и увеличиха дистанцията от втория Наполи на 11 точки. В герой на мача на "Олимпико" пък се превърна именно Видал, който отбеляза и двата гола за своя тим.
"Удовлетворен съм от играта, но сезонът все още не е завършил. За нас беше много важен този мач с Лацио. Останаха шест кръга до края на шампионата и тази победа ни приближи към спечелване на титлата", заяви Видал.
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]