Агентът на Ел Шаарави: През януари получихме оферта от Наполи
Агентът на нападателя на Милан Стефан Ел Шаарави призна, че през януарския трансферен прозорец Наполи е направил опит да привлече неговия клиент. Както е известно, в средата на първия месец на настоящата година в средствата за масова информация се появи съобщението, че Наполи е готов да заплати 30 милиона евро за нападателя на Милан.
"През януари наистина получихме предложение от Наполи. Но Милан категорично не искаше да се разделя със Стефан и сделката не се състоя", заяви агент Роберто ла Флорио.
- Фабрегас: Много съм горд от това силно представяне
- Алегри: Не бе лесен мач, спечелихме точка
- Леао спаси точката за Милан
- Милан – Комо: Гостите ще измъчат „росонерите“
- Алегри: VAR се нуждае от подобрение
- Алегри за шансовете на Милан за титла: Интер е фаворит
- Алегри и реката
- Милан също е разстроен от съдийството на Интер – Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]