Алегри: Само Меси може да вкара по 50 гола на сезон
Старши-треньорът на Милан Масимилиано Алегри коментира играта на Стефан Ел-Шаарави, който е без гол за "росонерите" от 24 февруари. Както е известно, след по-малко от половин час миланци ще излязат на "Артемио Франки" срещу местния Фиорентина в много важен мач от борбата за класиране в топ 3 и според някои специалисти слабата форма на италианския национал е намаляла нападателната мощ на Милан.
"Не може да искате от един футболист да ви вкарва по 40 гола на сезон. Впрочем, има само един играч, който може да реализира по 40-50 попадения на сезон и той играе в Барселона. Ел Шаарави вече има 16 гола и няма нищо страшно, че сега други вкарват. Нашите нападатели бележат редовно - чакаме, кога към тях ще се присъединят и защитниците", заяви Алегри.
- Галатасарай иска Рафаел Леао под наем, Милан настоява за постоянен трансфер
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
- Лука Модрич остава в Милан до лятото на 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]