Матри: Наполи не може да ни изплаши
Нападателят на Ювентус Алесандро Матри призна, че отборът му не се страхува от предстоящото гостуване на Наполи в края на седмицата в рамките на 27-ми кръг на Серия А и той и съотборниците му ще направят всичко възможно за постигане на положителен резултат в сблъсъка с втория в класирането.
„Ние не се изплашихме от котела на Селтик, така че не виждам, какво има да се притесняваме от мача в петък. Ювентус дава най-доброто от себе си когато е под натиск. Ще играем с Наполи все едно делим с тях първото място, а не, че имаме шест точки преднина. Една победа няма да реши въпроса със Скудетото, но девет точки разлика вече ще са много. Фокусирани сме върху победата и не искам да правим каквито и да е изчисления", каза Матри за Il Messaggero.
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]