Класика за Юве срещу Сиена (видео)

Италианският шампион Ювентус победи с класическото 3:0 Сиена в Торино в мач от 26-ия кръг на Серия "А". Още от началните минути "бианконерите" наложиха домакински натиск. В 6-ата минута Андреа Пирло изпълни специалитета си - удар от фаул, но топката мина малко над горната греда. Все пак в 30-ата минута Вучинич пусна отличен извеждащ пас към Стефан Лихтщайнер, а вратарят на Сиена успя да стигне до топката, но я изби право в крака на швейцарския национал, който реализира за 1:0.

Останалите попадение паднаха след почивката. В 74-ата минута Джовинко вкара страхотен гол, като преди да влети в мрежата, топката се удари в напречната греда - 2:0. В края на мача Погба оформи класиката в полза на "Старата госпожа".