Галиани: Алегри остава треньор на Милан
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани опроверга информацията, че старши-треньорът на отбора Масимилиано Алегри може да оглави Рома след края на сезона. Както е известно, след загубата от Каляри през уикенда, ръководството на столичния отбор уволни Зденек Земан, а част от италианските колеги започнаха активно да търсят наследих на чешкия специалист.
Едно от имената, които се появиха в медийното пространство бе това на наставника на „росонерите" Масимилиано Алегри.
„Рома не може да краде треньори от другите отбори. Алегри остава старши-треньор на Милан и през следващия сезон. Масимилиано е добър специалист и това винаги сме го знаели. Той ми напомня на Карло Анчелоти. Клубът постъпи много правилно, когато не го смени по средата на сезона, въпреки натиска. Успяхме да се върнем след лидерите в таблицата за класиране и сега се борим за по-високи цели", заяви Галиани.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]