Милан и Сити не се разбраха за Балотели
Милан не успя да се договори с Манчестър Сити за наема на нападателя Марио Балотели, съобщава La Gazzetta dello Sport. Както е известно, ръководството на „гражданите" реши да се раздели с италианската цена, но първоначалната цена от 30 милиона паунда на играча възпря всякакви потенциални кандидати, което принуди Сити да намали претенциите си на 25 милиона паунда.
Именно от тази точка започнаха преговорите с Милан и в крайна сметка „росонерите" успяха да свалят цената на Балотели до 20 милиона. Късно снощи представители на двата клуба се срещната помежду си и по време на беседата пратениците на италианския клуб предложиха на английските си колеги нова оферта, според която Марио пристига под наем на „Сан Сиро", а след края на сезона играча да бъде закупен.
Днес по обед стана ясно, че ръководителите на Сити са отхвърлили този вариант и засега Балотели остава на Острова.
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Манчестър Сити може да се откаже от преследването на Елиът Андерсън
- Бернардо Силва е все по-близо до Реал Мадрид
- Родри се пошегува след опасно влизане на Гави на тренировка
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]