Галиани: Не водим преговори за Балотели
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани коментира информацията за евентуалните трансфери на полузащитника на Реал Мадрид Кака и нападателя на Манчестър Сити Марио Балотели. Както е известно, вчера телевизионният канал на „росонерите" съобщи, че италианският клуб е започнал преговори за трансфера на бразилеца. Ръководителят потвърди тази информация.
„Водим преговори за трансфер на кака, ние никога не сме преставали да харесваме този футболист. Сега единственото препятствие е неговата висока заплата. Що се отнася до слуховете за Балотели, ние не водим никакви разговори с Манчестър Сити. Може ли Моуриньо да оглави Милан? Това е ултра-фантазия", цитира La Gazzetta dello Sport думите на Галиани.
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]