Наполи с разгром над Рома, Кавани с хеттрик (видео)

Наполи победи Рома като домакин с 4:1 в дербито от 19-ия кръг на Серия "А". С хеттрик за тимът от Неапол се отчете Кавани и едно попадение добави Маджо, а Пабло Освалдо реализира почетното попадение за столичани. Още в 4-ата минута резултатът бе открит, след като Пандев напредна през центъра и пусна към Кавани, който бе точен за 1:0. Останалите голове паднаха след почивката.

В 48-ата минута Сунига центрира, а Федерико Балдзарети не успя да изчисти, като топката стигна до Кавани, който отново бе точен - 2:0. В 70-ата минута Кавани бе изпуснат от защитата на "вълците" и с глава прати топката между краката на Гойкоечея и по този начин направи резултата класически.

В 72-ата минута Пянич намери отлично Освалдо, който бе точен и по този начин намали на 3:1. Малко по-късно Пянич получи втори жълт картон и остави Рома с човек по-малко. Малко преди края на мача Маджо получи хубав извеждаш пас и при първия си опит стреля в тялото на вратаря, но при добавката Маджо бе точен, оформяйки крайното 4:1