Монтела: Загубата е само една неравност по пътя
Старши-треньорът на Фиорентина Винченцо Монтела похвали футболистите си за играта им срещу Пескара в мач от 19-я кръг на Серия А и каза, че поражението е само една малка неравност по пътя. Както е известно, „виолетовите" бяха непобедени на „Артемио Франки" през този сезон, но претърпяха изненадващата загуба с 0:2 от борещия се за своето оцеляване тим на Пескара.
„Трябва да поздравя момчетата за работата им, тъй като те играха много добре. През първото полувреме създадохме доста положения за гол, но футбола за това е велик, защото има дни като този, в които топката отказва да влезе във вратата. Това е само една неравност по нашия път и аз не се притесняват от поражението. Перин извърши някои невероятни спасявания и има голяма заслуга да се получи този резултат", каза Монтела след мача.
- Аталанта се справи с Фиорентина за първи успех при новия си треньор
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Двама от Челси могат да продължат в Серия А
- Ваноли: Трябва да се върнем към основите
- Новите треньори на Дженоа и Фиорентина дебютираха с реми
- Ваноли: Осъзнавам, че сега не е време за празнуване
- Ваноли: Уверен съм, че с упорита работа ще успеем
- Ваноли оглави Фиорентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]