Наполи може да вземе под наем колумбийски национал
Наполи възнамерява да привлече под наем защитника на Удинезе Пабло Армеро, съобщава La Gazzetta dello Sport. Както е известно, до края на седмицата Андреа Досена трябва да премине в Палермо и това вече бе потвърдено официално от двата клуба. В същото време „партенопеите" не крият, че започват да търсят заместник на бранителя.
Като най-реален кандидат да пристигне в Неапол е 26-годишният колумбиец Пабло Армеро. Стилът на игра на защитника на Удинезе се харесва на Валтер Мадзари и се предполага, че футболистът ще бъде нает от фриулци до края на сезона с право да бъде закупен след това.
В същото време има няколко клуба, които могат да попречат на плановете на Наполи да подпише с Армеро - интерес към колумбийския национал се приписва също така на Милан, Фиорентина и Ювентус.
- Анонс на 36-ти кръг на Серия А
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Комо спря Наполи, битката за върха остава отворена
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Революция или как Де Лаурентис иска да промени футбола
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Наполи разгроми Кремонезе и отложи титлата на Интер (видео)
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]