Агент: Коринтианс прие всички условия на Милан за Пато
Агентът на нападателя на Милан Алешандре Пато заяви, че 23-годишният футболист със сигурност ще се завърне в родината си. Както е известно, интерес към бразилеца има от страна на Коринтианс и според последните съобщения, клубът е близо до привличането на Пато. Тази информация потвърди и агент Жилмар Велозу.
„В сряда ще се срещнем с Адриано Галиани, за да обсъдим последните си крачки. Сделката е много близка до своя край, Коринтианс прие всички условия на Милан. Мисля, че до няколко дни всичко ще бъде оформено. Коринтианс ще купи Алешандре. Той имаше и други варианти пред себе си, но избра да се върне в Бразилия", заяви Велозу за Sky Sports.
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]