Ювентус закупи бразилски защитник?
Sky Sport Italia твърди, че Ювентус се е разбрал с Ботафого за трансфера на защитника Матеус Матиа Дориа. Спорд информацията, скаути на „Старата дама" са следели бразилския талант от няколко месеца и са останали очаровани от играта му. Грандът от Торино ще заплати 4.2 милиона евро за 18-годишния футболист, въпреки че не е ясно кога той ще се премести в Италия.
Предполага се, че това ще стане следващия месец и Дориа веднага ще бъде даден под наем на по-малък клуб, а през лятото ще се присъедини окончателно към „бианконерите".
- Бога върна Ювентус на пистата
- Удинезе – Ювентус: торинци гонят място в Шампионската лига
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Валверде: Насладих се на играта
- Ювентус атакува Бернардо Силва – битка за звездата на Манчестър Сити
- Ювентус обмисля привличането на Бернардо Силва
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]