Буфон се съгласи да получава 2 милиона по-малко
Вратарят на Ювентус Джанлуиджи Буфон е готов да продължи своя договор с торинския клуб, съобщава Tuttosport. Очаква се, че двете страни ще поставят подписите си под нов контракт към края на следващата седмица. Предишното съглашение на вратарят е до средата на 2013 година.
Изданието съобщава и някои детайли от новия контракт. Буфон ще остане на „Ювентус Арена" до 206 година. Освен това вратаря се е съгласил да намали заплата си от 5.5 милиона евро на 3.5 милиона.
В същото време в съглашението са включени някои бонуси, които ще компенсират на стража да компенсира намалението на заплата си. Например, за победа в Серия Буфон ще получи 500 000 евро, а за успех в Шампионска лига - още толкова.
- Валверде: Насладих се на играта
- Ювентус атакува Бернардо Силва – битка за звездата на Манчестър Сити
- Ювентус обмисля привличането на Бернардо Силва
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]